Bli medlem i föreningen år 2024
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Södra Vings IF
Fotboll
PF 09/10

Matcher
APRIL 2024
 
20
15:00
lör
15:00    
Kransmossens IP A
Mariedals IK Vit - Södra Ving/Äspered 1  -  1  
 
23
18:30
tis
18:30    
Slottsvallen 9-manna
Södra Ving/Äspered - Byttorps IF Vit3  -  1  
MAJ 2024
 
05
13:00
sön
13:00    
Björkängsvallen, Borås
Bergdalens IK Svart - Södra Ving/Äspered 0  -  1  
 
07
19:00
tis
19:00    
Slottsvallen, Hökerum
Södra Ving/Äspered - Timmele/Hössna7  -  1  
 
19
sön
00:00    
Slottsvallen 9-manna
Södra Ving/Äspered - Ospecificerat lag (12)  -      
 
22
19:00
ons
19:00    
Högvalla IP A konstgräs
Svenljunga IK - Södra Ving/Äspered 1  -  4  
 
28
19:00
tis
19:00    
Slottsvallen, Hökerum
Södra Ving/Äspered - Länghems IF 11  -  1  
30
19:00
tor
19:00    
Målevi A
Gånghester/Målsryd - Södra Ving/Äspered 1  -  3  
JUNI 2024
 
04
19:00
tis
19:00    
Slottsvallen, Hökerum
Södra Ving/Äspered - Fristad/Sparsör/Borgstena Gul8  -  2  
 
11
19:00
tis
19:00    
Slottsvallen, Hökerum
Södra Ving/Äspered - Mariedals IK Vit6  -  1  
16
11:00
sön
11:00    
Lassalyckan B-plan
Ulricehamns IFK Vit - Södra Ving/Äspered 4  -  3  
 
18
19:00
tis
19:00    
Lundavallen A
Södra Ving/Äspered - Brämhults IK7  -  3  
AUGUSTI 2024
 
13
19:00
tis
19:00    
Lundavallen A
Södra Ving/Äspered - Bergdalens IK Svart  -      
15
18:30
tor
18:30    
Idrottsparken, Timmele B
Timmele/Hössna - Södra Ving/Äspered   -      
18
sön
00:00    
Ospecificerad
Ospecificerat lag (12) - Södra Ving/Äspered   -      
 
20
18:45
tis
18:45    
Lundavallen A
Södra Ving/Äspered - Svenljunga IK  -      
 
27
19:30
tis
19:30    
Byttorps IP A
Byttorps IF Vit - Södra Ving/Äspered   -      
SEPTEMBER 2024
 
01
17:00
sön
17:00    
Ingsvallen
Länghems IF - Södra Ving/Äspered   -      
 
03
18:15
tis
18:15    
Lundavallen A
Södra Ving/Äspered - Gånghester/Målsryd  -      
 
14
11:00
lör
11:00    
Trollevi C konstgräs
Fristad/Sparsör/Borgstena Gul - Södra Ving/Äspered   -      
 
22
17:00
sön
17:00    
Lundavallen A
Södra Ving/Äspered - Ulricehamns IFK Vit  -      
 
29
18:30
sön
18:30    
Brämhults IP B
Brämhults IK - Södra Ving/Äspered   -      
 
Guldsponsorer
Silversponsorer
Bronssponsorer